BMW i3 – cechy, dane techniczne i cena

BMW i3 to pierwszy na świecie pojazd elektryczny, który jest produkowany przez niemieckiego producenta samochodów BMW. Jest on uważany za następcę BMW i3. BMW i3 jest dostępne w trzech wariantach: i3 Coupe, i3 Sedan oraz i3 Active E.

BMW i3 to najbardziej luksusowy pojazd elektryczny na świecie, a także jeden z najbezpieczniejszych na rynku. Istnieje wiele powodów, dla których BMW i3 jest nazywane jako jeden z najbezpieczniejszych pojazdów elektrycznych, ale najważniejszym powodem jest fakt, że jego żywotność baterii wynosi do 80 mil.

Jeśli chodzi o cenę, cena początkowa BMW i3 wynosi 42 000,00 dolarów. Jest to przystępny samochód, który można nabyć za dobrą cenę.

Oto 10 najlepszych cech BMW i3:

1. Bateria

Baterie BMW i3 pochodzą z technologii litowo-polimerowej. Jest to najlepsza technologia, która jest używana przez niemieckich producentów samochodów. Ta technologia jest stosowana w prawie wszystkich samochodach elektrycznych.

BMW i3 jest jedynym samochodem, który posiada dwie baterie. Te baterie są nazywane baterią trakcyjną i systemem magazynowania energii.

2. Napęd na tylne koła

BMW i3 to jedyny pojazd elektryczny produkowany przez BMW, który ma napęd na tylne koła. Jeśli jesteś fanem sportu, to pokochasz ten pojazd.

3. 7 miejsc

7 foteli w BMW i3 to najlepsze fotele, jakie są na rynku. Siedzenia są wykonane z wysokiej jakości materiału, który jest wygodny i trwały.

4. Zawieszenie pneumatyczne

Zawieszenie pneumatyczne to również świetna funkcja, która jest dostępna w BMW i3. Zapewni ono pasażerom komfortową jazdę.

5. Napęd na wszystkie koła

Napęd na wszystkie koła to również jedna z najlepszych cech, które są dostępne w BMW i3. Dzięki niemu wrażenia z jazdy będą jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne.

6. Silnik z turbodoładowaniem

Silnik z turbodoładowaniem to również świetna cecha BMW i3. Silnik ten zapewni dobre osiągi.

7. Automatyczna skrzynia biegów

W BMW i3 nie ma manualnej skrzyni biegów. Tak więc automatyczna skrzynia biegów jest jedyną opcją. Dzięki niej wrażenia z jazdy będą przyjemniejsze.

8. Szybkie ładowanie

BMW i3 jest również jedynym samochodem na świecie, który posiada opcję szybkiego ładowania. Szybkie ładowanie pozwoli naładować baterie do 80% w zaledwie 30 minut.

9. Szybkie ładowanie przez wtyczkę

Jest to kolejna najlepsza cecha BMW i3. Dzięki niej będzie można naładować baterie w pojeździe w zaledwie 30 minut.

10. Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najważniejszym aspektem w BMW i3. Istnieje wiele funkcji, które są używane w pojeździe, aby uczynić doświadczenie jazdy bezpieczniejszym.

Wnioski:

W tym poście omówiłem najlepsze cechy BMW i3. Jeśli szukasz nowego pojazdu, to zdecydowanie powinieneś wybrać ten pojazd, ponieważ zapewni Ci on