Dlaczego potrzebujesz BMW

Pytanie brzmi, jak BMW stoi przed Mercedesem? Cóż, myślę, że jest to dość oczywiste, że jeśli porównać oba samochody odpowiedź będzie oczywista, jeśli kupisz Mercedes dostaniesz samochód premium, ale jeśli kupisz BMW dostaniesz coś innego. Mercedes ma świetne wnętrze, dobre osiągi i luksusową jazdę, ale jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, jest bardzo prosty i nudny.

Podobnie jest z BMW. Ma świetny wygląd zewnętrzny, jazda jest gładka, ale wnętrze jest dość rozczarowujące. Chociaż ma najlepszy silnik na rynku, ale brakuje mu jakości i luksusu. W tym poście, będę porównywać BMW i Mercedes AMG i powiem ci, dlaczego trzeba kupić BMW, a nie Mercedes.

Dlaczego musisz kupić BMW

1. Cena

BMW to samochód z wyższej półki. Będziesz musiał zapłacić więcej za BMW, ale jeśli chodzi o wnętrze i wygląd zewnętrzny, to jest warte tych pieniędzy. Jeśli jesteś biznesmenem to będziesz musiał kupić BMW, ponieważ ma świetne osiągi. Cena za BMW wynosi około 2,5 Lakh rupees.

2. Wydajność

BMW ma świetne osiągi i jest marzeniem do prowadzenia. Prędkość jest niewiarygodna, a przyspieszenie jest dobre. Nie napotkasz żadnych problemów podczas jazdy tym samochodem. Poczujesz, że jesteś w samochodzie sportowym, ale jazda jest bardzo komfortowa.

3. Wnętrze

BMW ma wspaniałe i stylowe wnętrze. Wnętrze jest dobrze zaprojektowane i jest bardzo atrakcyjne. Bardzo Ci się spodoba, ponieważ ma jakość premium. Będzie przyciągać wzrok Twój i Twoich przyjaciół.

4. Wygląd zewnętrzny

Wygląd zewnętrzny to jedna z najlepszych rzeczy w BMW. Projekt jest wybitny i to jest po prostu niesamowite, aby go zobaczyć. Projekt jest bardzo prosty i będzie świetnym dodatkiem do Twojej osobowości.

5. Silnik

BMW ma silnik 2,8L V6 turbo. Ten silnik jest najlepszą rzeczą w tym samochodzie. Wydajność jest bardzo dobra, a przyspieszenie jest doskonałe. Silnik ma dużą moc i może pracować przez około 22 000 km.

6. Bezpieczeństwo

BMW oferuje najlepsze funkcje bezpieczeństwa na rynku. Funkcje bezpieczeństwa są tak dobre, że nigdy nie będziesz czuć się niepewnie podczas jazdy tym samochodem. Pojazd zawsze zapewni Ci najlepszą ochronę i nie doznasz obrażeń podczas jazdy tym samochodem.

7. Niezawodność

Jeśli myślisz, że nie będzie w stanie korzystać z tego samochodu na dłuższy okres, to nie martw się. Niezawodność samochodu jest dość wysoka i nie będziesz musiał się martwić o to przez długi czas. Nie dostaniesz żadnego problemu w dłuższym okresie czasu.

Wnioski:

Jeśli jesteś osobą, która chce mieć doskonały pojazd, to powinieneś kupić BMW, a nie Mercedes. Nie dostaniesz Mercedesa za mniej niż 1,6 Lakhs. Jeśli jesteś biznesmenem, to powinieneś kupić BMW, ponieważ ma dobrą wydajność.